Våra tjänster

Vi använder oss av både screentryck och digitalt tryck.

Några av tjänster som vi kan erbjuda är tryck på kläder, brodyr, banderoller, dekaler, skyltar, rollup, bildekorer, logotyper, flaggor, beachflag och tryckta giveaways.
Vi är återförsäljare för många olika företag inom arbetskläder, profilkläder, presentartiklar mm.
 



Viktoria Sundeskog
VD / Ägare
0565 711 611
viktoria@sunscreen.se

Screen och transfertryck



Johan Hjalmarsson

Screentryck

0565 711 611

hjalmarsson@sunscreen.se



Jessica Gustavsson
Fakturering/Säljare
0565 711 611
jessica@sunscreen.se



Lotta Velander
Säljare/offerter
0565 711 611
lotta@sunscreen.se

Digitaltryck



Yvonne Olsson

Digital produktion
0565-711 611

yvonne@sunscreen.se


Robin Magnusson
Digital produktion/dekor/
layout
0565 711 611
robin@sunscreen.se

Sun Screen AB - Besöksadress: Verkstadsgatan 15 - Post- och leveransadress: Industrigatan 7 686 30 Sunne - 0565 711 611 info@sunscreen.se