Våra tjänster

Vi använder oss av både screentryck och digitalt tryck.

 

Några tjänster som vi kan erbjuda är    

bl. a. tryck på kläder, brodyr, banderoller, dekaler, skyltar, rollup, bildekorer, logotyper, flaggor, beachflag och tryckta giveaways.






Sussie Rundqvist
VD
0565 711 611
sussie@sunscreen.se

Screen och transfertryck

Johan Hjalmarsson

Screentryck

0565 711 611

hjalmarsson@sunscreen.se


Johan Jonsson
Säljare
0565 711 611
070-327 02 95
johan@sunscreen.se

Lotta Velander
Säljare/offerter
0565 711 611
lotta@sunscreen.se

Digitaltryck

Yvonne Olsson

Digitaltryck/dekor/layout

yvonne@sunscreen.se

Robin Magnusson
Digitaltryck/dekor/layout
0565 711 611
robin@sunscreen.se

Jessica Gustavsson
Fakturering
0565 711 611
jessica@sunscreen.se

Sun Screen AB - Besöksadress: Verkstadsgatan 15 - Post- och leveransadress: Industrigatan 7 686 30 Sunne - 0565 711 611 info@sunscreen.se