Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss.

Öppettider
Mån-ons.............7-16
Tors....................7-17
Fre.....................7-15
Lunchstängt.....12-13

Adress och telefonnummer

Nya Sun Screen AB
Postadress: Industrigatan 7, 686 30 Sunne
Besöksadress: Verkstadsgatan 15, 686 30 Sunne

info@sunscreen.se
0565-711 611

Personal

Viktoria Sundeskog - VD/ägare, Admin & försäljning/butik
viktoria@sunscreen.se
0565-711611
Jessica Gustavsson - Admin, ekonomi & försäljning/butik
jessica@sunscreen.se
0565-711611
Anna Lundgren - Admin & försäljning/butik
anna@sunscreen.se
0565-711611
Yvonne Olsson - Digital produktion
yvonne@sunscreen.se
0565-711611
Johan Hjalmarsson - Tryck, montage & försäljning/butik
hjalmarsson@sunscreen.se
0565-711611
Mattias "Blomman" Blomqvist - Digital prod., tryck, montage, foto, hemsidor & originaljobb samt försäljning/butik
mattias@sunscreen.se
0565-711611
Scott McNally - Tryck, originalarbete
scott@sunscreen.se
0565-711611
Per-Erik "Persa" Nilsson - Montage, fordonsdekor, skyltdekor, fönsterdekor, solfilm, säkerhetsfilm
persa@sunscreen.se
0565-711611